Możliwości i usługi w naszej telewizji

Przewodnik po programach EPG

Twój przewodnik po programach, dzięki któremu znajdziesz interesujące Cię pozycje w wielu kanałach tv Program kanałów telewizyjnych dostępny z pilota twojego telewizora. Przewodnik umożliwia sprawdzenie aktualnie oglądanego programu i ramówki innych kanałów. Widzimy programy, które są emitowane teraz lub będą za chwilę, możemy zobaczyć program na najbliższe dni. To Twoja gazeta telewizyjna z programem. Dodatkowo możesz ustawić sobie powiadomienie lub automatyczne przełączenie przy dowolnym programie z ramówki. Użycie tej funkcjonalności spowoduje, że zostaniesz poinformowany na ekranie telewizora o tym, że wybrany program właśnie się zaczyna lub też od razu zostaniesz przełączony na dany program.

Informacja o programie

Dowiedz się więcej o programie Dowiedz się więcej o programie, który właśnie oglądasz lub sobie nagrałeś. Interesuje Cię kto gra w tym filmie albo o czym on jest? Wystarczy włączyć INFO i już wiesz.

Napisy i ścieżki dźwiękowe

Wybieraj ścieżki dźwiękowe i włączaj napisy na wybranych kanałach Możliwość wyświetlania napisów to funkcja umożliwiająca oglądanie telewizji przez osoby niesłyszące. Dostępne są także alternatywne ścieżki dźwiękowe na wybranych kanałach, umożliwiające wybór oryginalnej ścieżki lub wersji językowych.

Jakość obrazu HD

Telewizja HD to bezkompromisowa jakość obrazu i dźwięku Telewizja wysokiej rozdzielczości (HD) to gwarancja niespotykanych dotąd wrażeń. Bogatszy w szczegóły obraz w porównaniu do tradycyjnej telewizji. To krystaliczny dźwięk przestrzenny, a dzięki panoramicznemu obrazowi zobaczysz więcej.

Nagrywarka multiPVR

Nagrywaj kilka programów równocześnie i oglądaj wtedy kiedy chcesz, a nie wtedy kiedy nadają Mamy kontrolę nad czasem, w którym oglądamy programy. Możliwość nagrywania konkretnych audycji wprost z przewodnika EPG, dzięki temu sami tworzymy własny program telewizyjny. Przeglądając przewodnik po programach możesz sobie zamówić nagranie wybranych programów telewizyjnych na twój dysk aby zobaczyć te programy w dogodnym dla Ciebie czasie. Nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu. Możesz oglądać program na jednym kanale i w tym samym czasie nagrać 2 różne programy nadawane na innych kanałach.

JAMBOX Panel

Zarządzanie twoją telewizją JAMBOX z komputera i smartfona Jakie korzyści daje JAMBOX Panel

Zarządzanie twoją telewizją JAMBOX z komputera i smartfona!
Zlecanie nagrań poza domem
Układanie listy 100
Pełny dostęp do informacji o audycjach z przewodnika
Zamawianie pakietów dodatkowych
Ochrona rodzicielska
Wygodna zmiana haseł i pinów
Logowanie e-mailem
…i inne udogodnienia

Wejdź do JAMBOX Panel
Aplikacja w wersji BETA.
Poradniki:

Jak zalogować się do JAMBOX Panelu?
Jak ustawić e-mail oraz hasła i piny w JAMBOX Panelu?

Menu główne i podręczne

Szybkie przejście do najważniejszych funkcji Naciśnij przycisk MENU i przejdź szybko do twoich nagrań, zobacz program telewizyjny, wyszukaj programy i korzystaj z innych możliwości telewizji JAMBOX. Drugie menu – podręczne dostępne z prawej strony ekranu i pozwala na działania bezpośrednio na audycji, nagraniu i innych. Wywoływane przyciskiem OK lub Info daje dostęp do funkcji kontekstowych.

Nagrywarka PVR USB

Nagrywaj programy i filmy i oglądaj wtedy kiedy chcesz, a nie wtedy kiedy nadają Funkcja jest dostępna po podłączeniu własnego dysku USB. Dzięki temu możesz nagrywać konkretne pozycje z przewodnika EPG lub podczas oglądania danego kanału. Nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu. Możesz oglądać program na jednym kanale i w tym samym czasie nagrać program nadawany na innym.
Zalecamy używanie zewnętrznego dysku twardego USB (HDD USB) dobrej jakości poniżej 1 TB. Nie rekomendujemy użycia pamięci typu pendrive.
UWAGA: Funkcja nagrywania w dekoderze ZyXEL 1001H jest funkcją nie wspieraną przez producenta sprzętu. Mogą wystąpić problemy w jej działaniu, za które Operator nie odpowiada.

TV Portal

Twoja strona domowa w telewizji Twoja strona domowa w telewizorze. Umożliwia w łatwy i wygodny sposób dostęp do szeregu usług JAMBOX. W TV Portalu są wyświetlane wiadomości abonenckie i bannery z promocjami. Z menu po prawej stronie można korzystać ze skrótów do zamawiania usług i płatności.

Moja lista 100

Tworzenie listy ulubionych kanałów z własną numeracją Funkcja umożliwia ustawienie 100 kanałów (numery od 1 do 100) z własną kolejnością i numeracją. Kanały na własnej liście można przesuwać, zastępować, usuwać i dodawać nowe z listy dostępnych kanałów.

Nagrywanie czasowe/cykliczne

Nagraj każdy odcinek Twojego ulubionego serialu Jeśli lubisz oglądać każdego dnia wiadomości, albo chcesz nagrać Twojemu dziecku wszystkie wieczorynki to możesz teraz w prosty sposób zaplanować nagrania. Nagrywanie według czasu to funkcja, która umożliwia Ci zaprogramowanie nagrań powtarzających się. Zaplanuj nagrania codzienne, weekendowe czy w wybranych przez Ciebie dniach.  Dodatkowo możesz nagrać dowolny przedział czasu na kanale. 

Ochrona rodzicielska

Blokowanie wybranych kanałów Funkcja umożliwia blokowanie wybranych kanałów przez wprowadzenie kodu tvPIN.

Radio HD

Ustaw telewizor jako kominek czy akwarium i słuchaj radia Niesamowity radioodtwarzacz, który pozwala na wybór jednej z wielu stacji radiowych oraz podkładu wideo w jakości HD takiego jak Kominek czy Akwarium.
Lista stacji dostępnych stacji radiowych:

Radio Zet
RMF Maxxx
RMF Classic
RMF FM
PR Jedynka
PR Dwójka
PR Trójka
PR 24
Radio Maryja

 

Wideo na życzenie VOD

VOD to wideo na życzenie, czyli oglądasz co chcesz i kiedy chcesz Dzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać z listy interesujący go materiał i oglądać go o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. VOD pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać.
Zobacz wszystkie kioski VOD

Wyszukiwarka

Znajdź programy z wybranej kategorii tematycznej Chciałbyś wiedzieć jakie filmy zaraz się rozpoczną albo będą emitowane w najbliższym czasie? Warto korzystać z wyszukiwarki programów według wybranej kategorii. Do wyboru masz kategorie takie jak: filmy, dzieci, hobby, informacja, muzyka, sport, wiedza, serial. W prosty i szybki sposób znajdziesz wszystkie dostępne programy i jeśli Twój dekoder jest wyposażony w możliwość nagrywania od razu możesz zaplanować nagrania.

Zamawianie z pilota

Możliwość zamawiania dodatkowych pakietów za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www. Unikalny sposób zamawiania dodatkowych pakietów i usług telewizyjnych, za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www.
Jak zamawiać?
Z poziomu TV Panelu możesz zamówić dodatkowe programy i pakiety. W tym celu przygotuj sobie jPIN zapisany w Umowie oraz zapoznaj się z regulaminem określonych usług na stronie www.jambox.pl.

Wejdź do MENU „Przejdź do…” » TV Panel
Wejdź do zakładki ZAMÓW USŁUGI, za pomocą strzałek wybierz żądany pakiet i zatwierdź OK
Zaznacz w ten sposób wszystkie usługi, które chcesz zamówić, a następnie przejdź dalej za pomocą zielonego klawisza
Na ekranie pojawi się lista zamówionych pakietów oraz akceptacja regulaminu
Kółko obok akceptacji powinno być zaznaczone na zielono. Jeśli nie jest, zaznacz pole akceptacji i zatwierdź OK
W celu potwierdzenia zamówienia wpisz jPIN i potwierdź OK

Zatrzymywanie telewizji na żywo (Time Shifting)

Zatrzymanie i przewijanie oglądanego programu na żywo w dowolnym momencie. Zatrzymanie i przewijanie oglądanego programu w dowolnym momencie.