Wysoka rozdzielczość


Obraz dostępny w przeglądarce Internet Explorer po zainstalowaniu i akceptacji kontrolki ActivX. Oraz CHROME instrukcja poniżej

ChromeInstrukcja instalacji w przeglądarce CHROME:

Prosimy pobrać plugin dla chrome pod linkiem Wtyczka CHROME(sprawdzony programem antywirusowym NOD) i kliknąć dodaj do CHROME w prawym górnym rogu, dodatkowo wtyczka do pobrania z Wtyczka IEHelper

po zainstalowaniu w przeglądarce CHROME wyświetli się w prawym górnym rogu ikona E po kliknięciu której będą wyświetlane wszystkie wtyczki ActiveX łacznie z naszą.

ChromeKamery z wysoką rozdzielczością (Proces pierwszej instalacji kontrolki ActivX trwa około 1-2 min więc prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na komunikat, możliwe iż będzie trzeba w narzędziach opcje widoku zgodności dodać stronę.)

Administratorem systemu monitoringu jest Komputerowe Studio Grafiki ul. Powstańców Wlkp 3 66-440 Skwierzyna. Monitoring stosowany jest celu ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie monitorowanym. Podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora. Dane z monitoringu przechowywane będą w okresie do 90 dni i mogą być udostępnione instytucjom powołanym przepisami prawa. Osoba zarejestrowana przez system monitoringu ma prawo do dostępu do danych osobowych oraz ograniczenia przetwarzania. Osobie zarejestrowanej przez system monitoringu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Proszę wybrać kamerę z listy wyboru i kliknąć połącz.

ZABRANIA się wykorzystywania obrazu bez zgody właścicieli portalu!!!